Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Raymond E. Feist
Interpret: Libor Böhm
Hudba: Ondřej Morcinek
Délka: 15h 37m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Dobrodružné
Série: Trhlinové války #3

O čem to je?

Trhlina je uzavřena a na trůn usedl mladý král, ale tolik potřebný mír je stále ještě daleko. Za severní hranicí Ostrovního království se náhle objevuje nová hrozba. Záhadný Murmandamus pozvedl svou korouhev a sjednocuje pod ní peklomory, gobliny i četné vyvrhele lidské společnosti. Princ Arutha musí čelit nové hrozbě s vědomím, že v sázce jsou životy jeho nejbližších. Podaří se mu nalézt Stříbrný trn?

Autor
Raymond Elias Feist se narodil roku 1945 v Jižní Kalifornii (USA) kde také vyrůstal. Vzdělání získal na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde promoval jako bakalář v oboru komunikace. Je velmi úspěšným spisovatelem, který předkládá čtenářům vždy precizně provedenou, strhující a poutavou četbu. Patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a stal se již klasikem, ke kterému se obrací tisíce fanoušků. Téměř všechny jeho knihy se brzy staly bestsellery a vedle asi sedmi amerických a čtyř britských edic byly vydány i v mnoha dalších zemích, jako je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Nizozemí, Švédsko, Norsko, Finsko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Japonsko a v neposlední řadě i u nás.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Zdánlivá doba klidu v Midkemii?

  Království bylo zachráněno a Liam usedl na trůn. Netrvalo však dlouho a iluze konečně dosaženého míru se rozplynula a Arutha musí se svojí skupinou čelit dosud skrývané hrozbě. Podaří se mu splnit jeho nelehký úkol a dosáhnout tak vytouženého klidu po trhlinových válkách?

  Těžko znovu hodnotit nasazenou a stále stejně udržovanou kvalitní laťku zpracování tohoto díla. Vše co jsem napsal v recenzích na předchozí dva díly stále platí.
  Knihu jsem sfoukl celou za 5 dní a teď se nemůžu dočkat závěrečného dílu.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi