Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Martina D. Antonín
Interpret: Libor Böhm
Hudba: Ondřej Morcinek
Délka: 6h 23m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Dobrodružné
Série Křivé ostří, Díl druhý

O čem to je?

Novela ze světa Křivého ostří, která navazuje na Zdvořilostní návštěvu.

Po návratu z Trasky se o rytíři Jenu Mantichorovi šíří zvěsti, že by mohl být skutečným paladinem, což mnohým vlivným dvořanům není právě po chuti. Nebezpečný úkol v odlehlé části království Sevaru na sebe tudíž nenechá dlouho čekat. Jena opět provází rytířka Lisbet a trpasličí princ Rhan, který se snaží své starosti utopit v pivu. Moc se mu to však nedaří a jeho královské povinnosti ho dostihnou, když to nejmíň čeká.

Mantichor se musí vypořádat s nelehkou situací. Obyvatele vesničky Dřevorub ohrožuje nebezpečná žoldnéřská kumpanie. Podaří se mu najít způsob, jak proti obrovské přesile uhájit životy nevinných?

Autor
Martina D. Antonín (* 14. listopadu 1978, Praha) je transgender česká spisovatelka a překladatelka. Vystudovala obor diplomacie a politologie na Vysoké škole ekonomické. Píše převážně fantasy, přeložila několik knih a již více než sto padesát komiksů – například sérii Živí mrtví (Walking Dead). Pořádá tzv. LARPy (Live action role-playing game), především Konec dějin? a Bezkrálí, donedávna vedla klub příznivců sci-fi a fantasy nad knihkupectvím Krakatit.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Napsat recenzi