Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Jiří Sivok
Interpret: Vojtěch Hamerský
Délka: 4h 13m
Rok vydání: 2021
Kategorie Horor

O čem to je?

VY ZNÁTE PŘÍBĚH SVÉHO AUTA?
Spisovatel Daniel Hejtman se vyrovnává s životní ztrátou. Po smrti dcery se rozpadá i jeho manželství. Ale zůstává ještě jeden stín. Stín uvnitř jeho starého vozu. Stín na starých fotografiích… Je temná postava přítel? Cesta, jak se spojit s mrtvými? S milovanou dcerkou? Anebo se Dan chystá na cestu krvavé temnoty?

Autor
Jiří Sivok projevil zájem o psaní již v patnácti letech, ale skutečného úspěchu se dočkal až v roce 2007. Ve sborníku Dvě kapky rosy vyšla jeho povídka Hypnóza.

Účastní se mnoha soutěží např. Rokle šeré smrti 2009 (Nehody se dějí – 3. místo), Psaní pod Černou věží(Dobrovolná oběť) – 2. místo).

V polovině roku 2008 se stává členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů, se kterými se podílí na literárních akcích. Pod jejich záštitou vyšel i sborník Máchovi v patách(Letec aneb Máchovská reminiscence).

Zatím posledními úspěchy začínajícího autora je hororový sborník Příběhy noci a audiodramatizace povídky Úsek dopravních nehod, která byla uvedena ve dvou vstupech ve vysílání Českého rozhlasu.

(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Napsat recenzi