Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Pavel Renčín
Interpret: Otakar Sovina
Délka: 14h 38m
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy
Série: Městské války #2

O čem to je?

Vítejte v příběhu, kde česká a moravská města ožívají. Praha krvácí a slábne. Její věrní umírají. Václav, který ještě nedávno netušil o existenci tajného světa, je možná poslední nadějí velkoměsta. Přestože se zdálo, že je všem jen na obtíž, nevzdal se tam, kde jiní víru ztratili. Dokázal přežít, kde jiní padli. Musí zjistit, kdo stojí za spiknutím, které Praze podřezává žíly. Času ubývá… Spolu s Patrikem Dodnarem přichází Václav do říše brněnského Draka pátrat po zrádci. V patách mu je Démon i brněnští agenti. Brno mobilizuje své Občany i drakoniány. Blíží se zasedání Rady měst. Napětí vzrůstá. Podezření je v celé zemi všudypřítomné – stačí jen jiskra, aby vypukla válka. Času stále ubývá…

Autor
Pavel Renčín vstoupil na českou literární scénu jako rušivá vlna v hlavním proudu. Jeho tvorba zahrnuje především městskou fantasy a magický realismus. Ve svém vyprávění Renčín často překračuje hranice žánrů, výsledkem výprav do neprobádaných oblastí jsou neotřelé příběhy, kterým nechybí poetika, dobrodružství, ani humor. Renčín vládne bravurním jazykem a nápaditými slovními hříčkami.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Druhý díl lepší než první

  Jako Brňáka mě chytl druhý díl víc než první už zpočátku brněnskými reáliemi. Celkově se mi zdá, že měl lepší spád i děj než Zlatý kříž. Vnímám tu inspiraci Ajvazovým Druhým městem, rozvedenou do dalších rozměrů. A samozřejmě mě zaujalo hlavně brněnské „druhé město“.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Jen tak dále, v dobře započaté práci 🙂

  Jakož to fandu Fantasy mě tahle kniha velmi oslovila, jednak svým dějem tak zpracováním. Už se těším na další díl díl.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi