Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Ilka Pacovská
Interpret: Margit Vinklárková
Délka: 13h 28m
Hudba: Ondřej Morcinek
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy
Série: Sedmý smysl #6

O čem to je?

Tentokrát se ocitne v ohrožení života nejen Hanka, ale i mnoho dalších kolem ní. A navíc má velký problém sehnat věrohodné informace. Proč nechce nikdo z pamětníků mluvit o tom, co se děje?

Autor
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • pohlazení po duši

  Krásná česká fantasy. Kouzelný pohádkový svět . Je zde opravdu hodně různých nadpřirozených bytostí. Draci, jednorožci, kouzelní džinové, čarodějové a určitě i spousta nových bytostí, o kterých jste ještě nečetli. Ale naprosto unikátní byla interpretace Margit Vinklárkové. Je to první audiokniha , kterou jsem si zakoupila jen na základě interpreta . Její barvitý a hravý přednes ,tolik hlasů a emocí co dokázala vyjádřit je naprosto jedinečné. Wau.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Úžasný svět

  Tak, doposloucháno. Připadá mi, že už nejsou superlativa, která by se ještě dala použít – všechna jsem jaksi „vyplýtvala“ na předchozí díly. I když se stále jedná o dětskou fantasy, i dospělý člověk se v tomto světě rád ztratí a vydá se na cestu s draky, jednorožci a sirénami, touží ovládat magii a mít nekonečnou lásku a přízeň poťouchlého tulíka… Nechybí napětí, láska, ani velmi silné pouto kamarádství.
  Kde je další díl? Šup sem s ním! 🙂

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi