Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Ilka Pacovská
Interpret: Margit Vinklárková
Délka: 11h 48m
Hudba: Ondřej Morcinek
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy
Série: Sedmý smysl #1

O čem to je?

Ostrov zasvěcení je první knihou desetidílné ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přiměl vydat příběhy i v klasické knižní podobě s ilustracemi J. P. Krásného.
Napínavé, tajuplné čtení, dobrodružství s kouzelníky, draky, jednorožci a dalšími magickými bytostmi.
Příběhy Hanky, Sváti a Rafana bývají srovnávány s Harrym Potterem a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly. Nicméně vytvořila svůj svět plný fantazie, kde děti se sedmým smyslem vyrůstají.

Autor
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Děkuji

  Děkuji, už jsem přečetla všech deset dílů a nikdy jsem se u nich nenudila miluji tyto knihy prožívala jsem s nimi všechno brečela jsem smála jsem se byla jsem šťastná a doufám že snad vyjdou další díly

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Úžasný svět

  Krásný příběh, který zůstává kouzelným a úžasným i po několikátém přečtení (poslechu). Přednes paní Vinklárkové hodnotím jako dobrý, i když ne úplně bez výhrad. Doufám, že jako audiokniha vyjdou další díly, určitě bych si chtěla koupit a poslechnout celou sérii. Jdu na další díl :-).

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi