Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Tereza Kadečková
Interpret: Veronika Synková
Hudba: Ondřej Morcinek
Délka: 7h 55m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Dobrodružné

O čem to je?

Už je to dávno, co se svět rozpadl. Už je to dávno, co stvůry běhaly po zemi jako svobodní lidé. Už je to dávno, co světu vládli draci.
Ti, co přežili, chtějí klid, život, jako každý jiný. Jenže je tu Řád, který chce jen čisté a pase
po měňavcích. Řád, jehož členové ani sami neví, odkud se jejich víra bere. Všichni jsou fanatici. Pouze jeden z nich chce znát pravdu. A proto musí spojit síly s tím, koho nenávidí nejvíce – s drakem.

Autor
Tereza Kadečková je v internetových vodách známá jako Kadet. Narozena léta páně 1993 v Hradci Králové. Z rodného města nevytáhla paty, vystudovala tam pedagogiku a teď v něm mučí děti hodinami angličtiny.
První povídku Sladké sny publikovala ve stejnojmenném new weird e-sborníku (2013), další zářez pořídila v roce 2015 povídkou Smetiště v postapo¬kalyptickém sborníku Čas šelmy. Povídka s názvem Trable začínají na úřadu se objevila s mini sborníčku FASCINACE, konkrétně v pátém čísle Bazén (2017). V roce 2019 jí vyšly dvě povídky v LARP sborníku Ve jménu Brožova! – Řezník a Jak Brožov k hrdinovi přišel. Její první kniha O dracích a lidech vyšla v nakladatelství Golden Dog.
Píše převážně fantastiku, ale čas od času zavítá do vod komiksů (Vějíř 2015, Vějíř 2016).
Je redaktorkou fantasy webu Sarden. Protože má obě ruce levé, psaní je její jediný koníček. Když zrovna nepíše, tak knihy aspoň konzumuje – většinou s kečupem.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Napsat recenzi