Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Martin Štefko
Interpret: Jitka Kahounová, Petr Sojka, Vít Dvorský
Délka: 7h 5m
Rok vydání: 2020
Kategorie Detektivní; Psychologické

O čem to je?

Robert Jenkins je uznávaný soudní psychiatr. Před sebou má případ, díky kterému už jeho jméno nikdy nezapadne. Alexandra je obyčejnou ženou, která nikdy nestála v centru dění. Nyní se však ocitla ve světle reflektorů s krví na rukou. Masová vražedkyně. 168 chladnokrevných zabití. Rekonstrukce případů potvrzují přiznání. Spravedlivý trest. Je vše tak jednoznačné, jak se zdá?

Autor
Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově, kde žil až do svých 26 let. Od tohoto roku žije nedaleko Českých Budějovic – trochu na venkově, aby měl klid, ale zase ne tak daleko, aby v zimě zapadal sněhem. Zde se věnuje svojí práci. Kromě toho se od svých zhruba patnácti let věnuje vlastní, beletristické tvorbě…
Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit.

(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Opravdový thriller s překvapivým rozuzlením

  Tohle se mi hodně líbilo. Asi tak od poloviny jsem to už nemohla vypnout. Od začátku se na příběhu zdá něco divného, něco tu nesedí… Co, to se pozná až nakonec.
  U některých kapitol mi zatrnulo, hlavně u 14. souboru – Moc slova.
  Audiokniha mě opravdu dostala. Musím jedině doporučit.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Skvělá volba

  Velice zajímavý a tajuplný příběh vražedkyně o které v určité chvíli nejste úplně přesvědčen, že vražedkyni opravdu je. Některé kapitoly s detailním popisem vražd jsou hodně drsné. U audioknihy je samozřejmě důležité, aby vám seděli i hlas interpreta- spokojenost. Rozhodně doporučuji.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi