Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Lenka Jakešová
Interpret: Lenka Jakešová
Délka: 1h 40m
Rok vydání: 2021
Kategorie Pohádky

O čem to je?

Na jednom dvorečku žije šťastně pejsek Azor, kočka Mína, kohoutek Ryky, slepičky Koko a Kdák. A také malý mourovatý kocourek Mňouk.
Je to pěkné číslo. Co jen se natropí lotrovin!
Přesto ho mají všichni rádi.
V jádru je to totiž moc prima koťátko!

Autor
Lenka Jakešová se narodila v roce 1966 ve Frýdlantě v Čechách. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Liberci. Od ukončení studia do roku 2007 pracovala jako učitelka v MŠ ve Frýdlantě v Čechách, kde dlouhá léta vedla pěvecký sbor Vlaštovky. Od roku 2007 pracuje spolu se svým manželem v oboru geodézie. Na mateřskou školu ale nezanevřela. Nyní v Hejnicích vede pěvecký sbor Zvoneček. Navštěvuje mateřské centrum Mateřídouška, taktéž v Hejnicích, kde hraje a zpívá maminkám a jejich malým ratolestem.
V roce 2018 vydala zpěvník pro děti od předškolního do mladšího školního věku Písničky pro děti, které se dočkalo dvou pokračování.
Kniha Kamarádi na výletě je autorčina pohádková prvotina, která je doplněná písničkami vhodnými pro děti předškolního věku.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

  • Nezbedné příhody

    Příběh kocourka je moc pěkný, baví mého čtyřletého i osmiletého syna. Máme knížku tištěnou, a protože jsou v knize nejen příběhy, ale i písničky, pořídili jsme si u autorky i audio.

    1 lidem tato recenze pomohla

    Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

    Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

  • Napsat recenzi