Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Martin Štefko
Interpret: Martin Čevora
Délka: 7h 29m
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy

O čem to je?

Dokáže novodobý kovboj přežít v postapokalyptickém světě? Dokáže najít Stephena Kinga? A co je sakra to obludné monstrum, které si to po nocích štráduje městem? Kovbojův život začal, když většina populace na zemi zemřela. A pak se z hrobů vrátila. Myslel si, že samota je recept na to, jak přežít ve světě, kde i život jenom přežívá. Mýlil se a do cesty mu vstoupila dívka.

Autor
Martin Štefko Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. Nejprve doma v knihovně objevil foglarovky, ale na střední škole se v knihovně setkal s takovými autory, jako jsou Frank Herbert, Stephen King, Brian Lumley nebo P. K. Dick. Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit.
V roce 2014 si splnil sen, když vydal knihu Mrtví kráčí po zemi, která se stala jeho románovou prvotinou. Od té chvíle věděl, že chce vydávat knihy, nejen vlastní, ale i knihy dalších autorů. Daří se mu to pod hlavičkou nakladatelství Golden Dog. Kromě psaní jsou pak jeho zálibami film, knihy a komiksy.


Booklet, který ve formátu PDF u audioknihy najdete:


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Vtipná zombíkovina

  Příběh samotný je celkem standardní zombie-apokalypsovina, ničím zvláštním se nevyznačuje. Ale zaujal mě styl humoru, který mě prostě bavil. Vtípky se vyskytují v příjemné frekvenci, takže to není vlezlé. Párkrát jsem vyprskla smíchem. To pro mě výrazně převážilo nad dojmem z příběhu. Navíc se mi líbí, jak je to načtené, takže předloha je u mě tak za 4*, ale audioverze za plný počet.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Ohnívající zombie palec nahoru

  Byla to jízda! „Namistrovaný“ hlas Martina Čevory se ke Kovbojovi skvěle hodí a dobře se popasoval i s ženskou postavou, aniž by se pitvořil. Za mě rozhodně palec nahoru 👍

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • možná lepší než Pistolník

  Možná je to lepší než pistolník od Kinga, kterého mi to trochu připomnělo. Rozhodně jsem se u toho bavila víc. Jsem zvědavá na další knihu od Martina Š. a už si kupuju další audioknihu od Martina Č.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi