Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Michal Březina
Interpret: Alexej Pyško
Délka: 4h 7m
Rok vydání: 2021
Kategorie Humor; Sci-fi

O čem to je?

Audiokniha Měsíční deník je autentický deník zachráněný součinem vskutku absurdních okolností, ve kterých hraje roli obyčejný rohlík, neviditelný mravenec, kapesní stroj času a spousta dalších předmětů, jež se normálně válejí na Měsíci. Nevěříte? Poslechněte si příběh Marcela Šebesty, posledního českého kosmonauta.

Autor
Michal Březina se za úderů keltských bubnů narodil v Aši kolem roku 1977. První texty zužitkoval coby zpěvák několika metalových kapel, později přispíval do periodik v Aši a Sokolově, kde dodnes žije. Ženatý, má dceru Johanku. Roku 2016 mu u Albatros Media s.r.o vyšla netradiční sci-fi Měsíční deník, jejíž audioverzi zpracovalo vydavatelství Čtimi a načetl Alexej Pyško. Spolupodílí se na výrobě e-zinu Howard. V současné době připravuje k vydání noir krimi sci-fi Do smrti daleko u nakladatelství Golden Dog.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Hrdinou je chlap

  A to chlapáctví mě na téhle audioknize bavilo nejvíc. Vyjádřeno je tu všemi způsoby, které jsou možné.
  Alexej Pyško byl naprosto uvěřitelný a gratuluji k tak skvělé volbě interpreta. Zdálo se mi, že se sám bavil, když pronášel ta neotřelá a celkem vtipná chlapácká přirovnání. Ta mě bavila taky a sám příběh pro mne byl už trochu vedlejší. Ale nenudil ani ten a o vtip a překvapení v něm nebyla nouze. Vážím si toho, že se v knize objevují varování, kam se ten svět ubírá. Ještě, že je tu ta možnost cestovat v čase. Za sebe dávám 5 hvězdiček a doporučuji každému, kdo si chce trochu odpočinout od reality. Ta nás však stejně dožene a ukazuje se i v tomto příběhu.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi