Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Michal Březina
Interpret: Alexej Pyško
Délka: 4h 7m
Rok vydání: 2021
Kategorie Humor; Sci-fi

O čem to je?

Audiokniha Měsíční deník je autentický deník zachráněný součinem vskutku absurdních okolností, ve kterých hraje roli obyčejný rohlík, neviditelný mravenec, kapesní stroj času a spousta dalších předmětů, jež se normálně válejí na Měsíci. Nevěříte? Poslechněte si příběh Marcela Šebesty, posledního českého kosmonauta.

Autor
Michal Březina se za úderů keltských bubnů narodil v Aši kolem roku 1977. První texty zužitkoval coby zpěvák několika metalových kapel, později přispíval do periodik v Aši a Sokolově, kde dodnes žije. Ženatý, má dceru Johanku. Roku 2016 mu u Albatros Media s.r.o vyšla netradiční sci-fi Měsíční deník, jejíž audioverzi zpracovalo vydavatelství Čtimi a načetl Alexej Pyško. Spolupodílí se na výrobě e-zinu Howard. V současné době připravuje k vydání noir krimi sci-fi Do smrti daleko u nakladatelství Golden Dog.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Hrdinou je chlap

  A to chlapáctví mě na téhle audioknize bavilo nejvíc. Vyjádřeno je tu všemi způsoby, které jsou možné.
  Alexej Pyško byl naprosto uvěřitelný a gratuluji k tak skvělé volbě interpreta. Zdálo se mi, že se sám bavil, když pronášel ta neotřelá a celkem vtipná chlapácká přirovnání. Ta mě bavila taky a sám příběh pro mne byl už trochu vedlejší. Ale nenudil ani ten a o vtip a překvapení v něm nebyla nouze. Vážím si toho, že se v knize objevují varování, kam se ten svět ubírá. Ještě, že je tu ta možnost cestovat v čase. Za sebe dávám 5 hvězdiček a doporučuji každému, kdo si chce trochu odpočinout od reality. Ta nás však stejně dožene a ukazuje se i v tomto příběhu.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Bavila jsem se v každém okamžiku

  Vtipná a nepříliš dlouhá sci-fi, u které se nestihnete nudit.
  Původně jsem vybrala knihu kvůli nálepce humor, ale nakonec jsem se dočkala příjemného nečekaného bonusu, mého oblíbeného cestování časem. Takže nemohu jinak než dát plný počet.
  Přála bych si, aby autor pokračoval dalším dílem. Věřím, že by něco ještě vymyslel…
  Alexej Pyško to čte správně nezúčastněným stylem, nebo jak to mám nazvat, který ještě podtrhuje vtipnost některých suchých hlášek.
  Vážně mě to bavilo a doporučuji k poslechu. Takovýchto audioknih není nikdy dost.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi