Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Raymond E. Feist
Interpret: Libor Böhm
Hudba: Ondřej Morcinek
Délka: 17h 50m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Dobrodružné
Série: Trhlinové války #2

O čem to je?

Pug se coby válečný zajatec a otrok lopotí pod horkým kelewanským sluncem. S překvapením zjišťuje, že se tento svět i přes všechny odlišnosti jeho domovině v mnohém podobá. Mohl by zde objevit to, co mu na Midkemii stále unikalo?
Do příběhu vstupuje mistr Milamber, který v osudech obou světů sehraje důležitou roli. Mezitím pokračuje tsuranská invaze do Ostrovního království, které je zmítáno nejen táhlou válkou, ale i vnitřními mocenskými spory. Politika ovlivňuje trhlinovou válku na obou stranách.

Autor
Raymond Elias Feist se narodil roku 1945 v Jižní Kalifornii (USA) kde také vyrůstal. Vzdělání získal na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde promoval jako bakalář v oboru komunikace. Je velmi úspěšným spisovatelem, který předkládá čtenářům vždy precizně provedenou, strhující a poutavou četbu. Patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a stal se již klasikem, ke kterému se obrací tisíce fanoušků. Téměř všechny jeho knihy se brzy staly bestsellery a vedle asi sedmi amerických a čtyř britských edic byly vydány i v mnoha dalších zemích, jako je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Nizozemí, Švédsko, Norsko, Finsko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Japonsko a v neposlední řadě i u nás.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Konečně ukončení války v Midkemii?

  Od děje v prvním díle uplynula nějaká doba. Naši hlavní hrdinové trochu zestárli a válka se zdála, že nemá konce. Děj se nám více zaobírá i národem Tsuranuani a vypadá to, že přijdou velké změny… a nebo ne?

  Z kvalit prvního dílu nic neubylo. Přednes je příjemný, vyrovnaný, poutavý a podporující hltání dalších minut. Autor také vcelku trefně imituje hlasy určitých postav a třeba šílený smích krále to tak parádně dokresil…
  Jednotlivé kapitoly jsou proložené melodickými znělkami které reagují i na daný děj v kapitolách, což je fajn a dlouho asi nezapomenu na část v aréně kdy doplněný podkres spolu s efekty hlasu vytvořili vynikající atmosféru pro daný děj. Knihu jsem doposlouchal během pár dní, že jsem si nevšiml ani jak ten čas frčí jak jsem chtěl poslouchat dál a dál.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi