Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Zuzana Pospíšilová
Interpret: Petra Kušnierová
Délka: 43 m
Rok vydání: 2021
Kategorie Pohádky

O čem to je?

Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! Naštěstí se včas dostanou do rukou pana učitele. Lesní skřítkové ale nesedávají v lavici jako děti ve škole. Lumpíček a Rošťanda se učí přímo v lese. Seznámí se s lesními zvířaty, naučí se rozpoznávat houby, bylinky a lesní plody a mnoho dalších věcí, užitečných pro skřítky i pro děti. Nádherně ilustrovaná kniha lesní moudrosti pro první čtenáře.

Autor
Mgr. Zuzana Pospíšilová (*1975 Karviná) je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko.
V roce 2005 začala publikovat knižně a dodnes je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti. Jen v nakladatelství Grada vydala téměř sedm desítek titulů, z nichž nejúspěšnější jsou zatím série Kouzelná třída a edice dětských detektivek DeTeKTiVoVé.
V její tvorbě mají převahu pohádky, ale věnuje se také poezii a výukovým textům.

(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Lumpíček a Rošťanda

  Úžasný příběh v úžasném podání a hlase P.Kušnierové. Malý si pohádku okamžitě zamiloval a chce ji poslouchat pořád dokola.
  Vřele DOPORUČUJI.
  Obrovské díky 😍.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Lumpíček a Rošťanda

  Úžasné, nádherný hlas a podání p.Kušnierové. Malý si pohádku okamžitě zamiloval a bez chvilky čtení ve Vašem podání již neusíná. Už se těšíme na další Vaše projekty. ❤️❤️❤️ Děkujeme.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi