Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Dan Černý
Interpret: Otakar Sovina
Délka: 6h 56m
Rok vydání: 2021
Kategorie Humor; Sci-fi

O čem to je?

Markéta vede všední život studentky až do doby, kdy si jednou k večeři uvaří zvláštní hmotu – kejdu. Ráno zjistí, že se stala vševědoucí. S kamarádkou Týnou se zprvu nově nabytou superschopností baví, ale pak se o ni začne zajímat armáda a jde do tuhého. Hrdinky se ze zombíkama zamořené vojenské základny dostávají do víru nekonečné války na cizí planetě, aby opět skončily na Zemi, která už ovšem není taková, jakou ji opustily. Brakový román Kejda je divokou jízdou na horské dráze: nechybí ufoni, zombíci, krev, erotika, napětí a humor. Akční cynická sci-fi umně žonglující s klasickými rekvizitami žánru.

Autor
Dan Černý (*1982) je kreslíř, ilustrátor a animátor. Ve volném čase se také věnuje amatérskému filmu. Spoluautor Pohádek Českého středohoří (2010). Momentálně se věnuje především tvorbě komiksů.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

  • ...a přitom taková blbost

    Ano, líbilo se mi to. Sice mi dílko občas připomínalo “ literární“ pokusy mého syna, když mu bylo 5 let, neuměl psát a já jsem jeho příběhy zapisovala, audioknížku jsem si užívala a to nejen díky této vzpomínce. Stále se něco dělo, překvapovaly nejen dějové zvraty, ale i jazyk. Knížka byla obdivuhodně načtená. Na konci jsem si řekla: bylo to skvělé…a přitom taková blbost. :))

    1 lidem tato recenze pomohla

    Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

    Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

  • Napsat recenzi