Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Lubomír Macháček
Interpret: Martin Čevora
Délka: 7h 42m
Rok vydání: 2020
Kategorie Psychologické

O čem to je?

Románem Kanibal předkládá Lubomír Macháček čtenářům střet dvou výrazných osobností, lékaře a jeho bývalého pacienta, který vyhledá svého terapeuta krátce po návratu z vězení, aby se mu pomstil za domnělou křivdu. Jejich vzájemný souboj o pravdu života je nejen bojem o fyzické přežití, ale zároveň i střetnutím o duši, o hodnoty a o poznání, že je stejně důležité obstát před lidmi, jako sám před sebou.

Příběh balancuje na hraně, své hrdiny bere autor tu vážně, jindy tragikomicky a neodpustí si ani ironii a sarkasmus. Lehká dívčina, lidový léčitel, úspěšný podnikatel, doktorka přírodních věd a spisovatel – kronikář jsou všichni lidmi „naší“ doby, kteří hledají svou tvář a integritu uprostřed noci v terapeutické skupině, kde očekávají, že dostanou další šanci žít a přežít…

Autor
Lubomír Macháček (*21. 6. 1947) je pardubický rodák. Na Univerzitě Palackého v Olomouci vystudoval psychologii, které se následně věnoval celý svůj profesní život. Toto jeho zaměření se významně projevilo také v jeho prózách.

Literárně aktivní byl už od střední školy, kdy se redakčně podílel na tvorbě časopisů. Do řady periodik posléze také přispíval (Host do domu, Literární měsíčník, Mladý svět…). Jeho povídky, které byly publikovány v řadě sborníků a sbírek, se vyznačují detektivními zápletkami s psychologickým kontextem.


Booklet, který ve formátu PDF u audioknihy najdete:


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Napsat recenzi