Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Daniela Vacková
Interpret: Petr Třebický
Délka: 2h 42m
Rok vydání: 2021
Kategorie Dobrodružné; Povídky

O čem to je?

Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké, přesto nadčasové úvahy a příběhy. Někdy docela obyčejné a někdy úplně zvláštní jsou osudy autorčiných zcela netradičních hrdinů, ať už jsou to členové rodiny anebo trampští muzikanti či nahodilí známí. Všechny ale spojuje jediné: láska a úcta k přírodě i k lidem a ke všem nepominutelným projevům laskavého lidství. Navštívíme legendární Ztracenku, potkáme slavné i neznámé muzikanty a půjdeme krajinou našeho mládí. Interpretace se zhostil člen skupiny K.T.O., banjista Petr Třebický.

Autor
Daniela Vacková, herečka a režisérka se vyjma své umělecké práce věnuje také literární tvorbě a podnikání s vlastním divadlem. Již řadu let úspěšně pracuje jako dramaturg a lektor na rozličných letních hereckých školách a mimo to vede herecký spolek dětí a mládeže. Po absolutoriu Divadelní akademii múzických umění Praha nastoupila na dvě sezóny do angažmá jako herečka Činoherního studia Ústí nad Labem, odkud přešla do Západočeského divadla Cheb, aby se po návratu do Prahy stala umělkyní na volné noze. V současnosti svou hereckou práci směřuje především k dětem, dospívajícím a jejich rodičům s vlastním cestovním a autorským Divadlem matky Vackové, které objíždí s velkým úspěchem štace po republice s představením Šamanka.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Fajn trampská oddechovka

  Kdo posloucháte nějaké ty trampské písničky, občas zajedete nebo jste zajeli na čundr, určitě si užijete tuto krátkou jednohubku.
  Mně zpříjemnila odpoledne. Příjemná atmosféra, kterou podpořil i hlas Petra Třebického, který očividně ví, o čem mluví…
  Knížka možná trochu melancholická, ale moc milá.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi