Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Philip Fracassi
Interpret: Otakar Sovina
Délka: 12h 13m
Rok vydání: 2020
Kategorie Horor; Mysteriozní; Povídky

O čem to je?

Devět děsivých příběhů vznášejících se v temnotě mezi retro hororem 80. let a stylem new weird. Povídky, ve kterých nikdo není v bezpečí. Brána do pekel se může klidně otevřít v plaveckém bazénu nebo na dálnici a kterákoli matka se může proměnit v monstrum…

Autor
Philip Fracassi Spisovatel a scénárista žijící v Los Angeles, USA. více než 20 let působí v zábavním průmyslu, kde vystřídal několik profesí. Kromě toho, že je profesionálním hollywoodským scenáristou, pracoval i jako hudební producent. Podílel se například na produkci živých internetových vysílání kapel jako The Cure nebo Depeche Mode. Je zakladatelem nakladatelství, knihkupectví a galerie Equator Books.

V roce 2017 vyšla jeho debutová sbírka povídek Behold the Void (česky jako Hleď, prázdnota vydal Gnóm! roku 2018). Vysloužila si velice příznivé reakce kritiků z The New York Times, Locus Magazine a Rue Morgue. Britský server This is Horror jí udělil ocenění Povídková sbírka roku.


Booklet, který ve formátu PDF u audioknihy najdete:


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Strhujícím způsobem psané povídky ne tak docela vyhraněného žánru

  Povídky jsou psané strhujícím způsobem, i když mi u nich pak chybí trochu údernější konce. Nebo jsem měla při poslechu dávat větší pozor :). Jinak to bylo pěkně napsané, povídky mají zajímavou atmosféru, i když nevím, jestli jsou vyloženě hororové, možná tajemné..? Nedokážu úplně zařadit do žánru. Asi opravdu weird – „něco mezi“.
  Nejvíc se mi líbila Bezpečnostní pojistka. A nejděsivější je asi poslední – Mandala.
  Myslela jsem, že mi poslech bude trvat delší dobu, ale povídky byly psané tak, že se nedaly jen tak vypnout…. poslechla jsem asi tak za den.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Originální atmosféra

  Tak tohle bylo hodně dobré! Pro mě neznámý autor hororů, ale každý příběh měl něco do sebe. Narátor Otakar Sovina byl super. Jen tak dál!

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi