Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Olina Táborská
Interpret: Martin Čevora a Stanislava Hendrichová
Délka: 7h 2m
Rok vydání: 2020
Kategorie Psychologické

O čem to je?

Příběh dvou čtyřicátníků, Ireny a Petra, které zcela nečekaně zasáhne vzájemný cit. Oba jsou velmi zranitelní a zároveň ochotní ještě jednou podstoupit martyrium lásky. Oba úspěšní, jeden pro druhého dostatečně atraktivní… Jak to, že ani tohle nestačí na udržení vztahu?, diví se zakrátko, každý svým osobitým způsobem. Každý ze své pozice je odhodlaný vidět pravdu o tom druhém, ale nikoli o sobě, každý ze svého pohledu popisuje jejich postupné sbližování a odcizování, hlavně však smiřování se s tím, jak jsou jim všechny manažerské schopnosti na nic. Během měsíce a půl prožijí tolik, co jiný pár za celý život. Je to jak na horské dráze a nechybí ani drama, v němž jde o život. Zátěž minulých zkušeností táhne oba ke dnu a málem se na vlnách jejich vztahové epizody neudrží ani jeden z nich. Oba vědí, že nestačí chtít a receptem není ani postel, kde to ti dva jedině zvládají (až záviděníhodně). Na jejich mindráky platí něco zcela jiného a ve společnosti, v níž se pohybují, mnohdy příliš vzácného – otevřenost.

Autor
Olina Táborská se narodila v roce 1951 a až do svých pětadvaceti let žila na Zlínsku. Po maturitě na Střední ekonomické škole vystudovala Fakultu žurnalistiky na Karlově univerzitě v Praze. Jako elév začínala v příbramských okresních novinách. Po roce 1989 pracovala v redakcích časopisů a deníků, například Lidová demokracie, Telegraf, Český deník, Svobodné slovo, Styl pro ženy deníku Právo. Od roku 2012 píše knihy. V roce 2014 jí v nakladatelství K4K vyšla novela Hodně drahá tchyně, rok poté v tomtéž nakladatelství Výchova dcerou. V roce 2015 vydala v nakladatelství Motto generační román Hlas pro vraha, v roce 2016 román Co má společného malá nožka s Kámasútrou
Motto). V roce 2016 vydala příběhovou knihu Jak to vidí Ivanka Adamcová, na níž spolupracovala se jmenovanou duchovní učitelkou.
Olina Táborská byla dvakrát vdaná, má dvě děti a žije v Praze.

(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Napsat recenzi