Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Jakub Bouda
Interpret: Martin Čevora
Délka: 6h 17m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Humor
Série Aforkalypsa, svazek první

O čem to je?

Humoristický fantasy román ze sarkastické dílny Jakuba Boudy, kde barbar Conan hraje až druhé housle. Svět, ve kterém řinčení mečů, doplňuje hučení metaných ohnivých koulí a rachot blesků, zatímco ti co nebojují, kouří zakázaný herb rostoucí v horách. Schyluje se k válce o trůn, ve které budou housle až poslední místo, kam vás kopnou. První úžasný příběh Rumblitze a jeho party. Ponořte se do světa šílených mágů, krutých válečníků a Yettiů. Prožijte AFORkalypsu s nimi.

Autor
Jakub Bouda o sobě:
„Textař, „zpěvák“ a spisovatel. To je asi tak ve zkratce vše, čím se v životě zabývám, nad rámec běžných radostí, jako je péče o rodinu či docházka do zaměstnání. Táta vždycky říkal, dělej to pořádně nebo se na to vyser. Jsem hodný syn a poslechl jsem. Důležité věci dělám pořádně a na zbytek… však vy víte!“


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Prostě vtipný kousek

  Knihu vnímám jako nosič pro spoustu slovních vtípků. Není až tak důležitý nějaký děj nebo příběh, i když nějaká snaha by tu byla. Kniha ale spíš umožňuje, aby autor nechat zhmotnit svůj smysl pro humor. A ten mi velmi sedí. Humor je možná trochu klučičí, ale bavil i mě.

  Slovní hříčky třeba objevíte a třeba ani ne, tak si to pak raději poslechněte ještě jednou, aby vám něco neušlo :). A nebo si pak počkat na další díl.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi