S kým spolupracujeme

Víc hlav víc ví a umí. Proto jsme moc rádi, že s námi za jeden provaz táhnou ti, kteří toho umí hodně. Ať už jde o psaní knih, jejich vydávání, práci s grafikou, hudbou, nebo něco jiného.

Knižní nakladatelé

Distributoři

Grafika

Jiří Dvorský

Jiří Dvorský se grafikou profesionálně zabývá už 30 let, nejprve jako návrhář textilního potisku, posléze jako počítačový grafik a designér v reklamní agentuře. V posledních pár letech se začal intenzivněji věnovat tvorbě ilustrací a knižních obálek, hlavně stylu scifi a fantasy, ale nevyhýbá se ani jiným žánrům. Podílel se i na ilustracích k deskovce Euthia a fantasy hře Dračí hlídka.

Ukázky z jeho tvorby můžete nalézt na www.jiridvorsky.cz nebo na Facebooku.

Michal Březina

Jako první zaměstnání nastoupil v grafickém studiu Fornica, dnes pracuje v soukromém sektoru a grafika se stala jeho koníčkem. Zaměřuje se především na design obalu. Připravuje vizuální podobu časopisu HOWARD, spolupracuje s knižními nakladateli (např. Golden Dog). Je redaktorem e-magazínu Vanili.cz. V roce 2016 vydal u Albatros Media a. s. rozvernou sci-fi Měsíční deník. Později mu vyšlo několik povídek v tištěných antologiích nebo v časopise Pevnost. V současné době připravuje k vydání několik dalších románů. Má dceru Johanku.

Hudba

Ondra Morcinek

Mladý skladatel, který vyrůstal na příbězích ze Středozemě a často během dětství a dospívání bloumal v hudebním světě Harryho Gregson-Williamse, Johna Powella a Hanse Zimmera, se nechal těmito uměleckými vlivy inspirovat natolik, že se od svých čtrnácti let snaží tvořit orchestrální hudbu právě po vzoru těchto velikánů.

Jeho hudbu si můžete poslechnout také na YouTube kanálu: Ondřej Morcinek

Alex Nakarada

Alex je mladý hudební skladatel původem z Norska. Od 6 let hraje na klavír, později přidal i kytaru.

Od 16 let se zabývá komponováním zejména instrumentální hudby nejrůznějších žánrů, díky čemuž má velmi široké uplatnění.

Víc se Alexovi můžete dočíst na jeho stránce: serpentsoundstudios.com