Pobídky mezi nebem a zemí

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

120 Kč

Autor:

František M.G. Kovářík

Interpreti:

Otakar Sovina
Jiří Pobuda
Vít Dvorský
František M.G. Kovářík
Ladislav Halberštat

Délka:

5h 29m

Kategorie:

Povídky | Humorné

Rok vydání:

2022

O čem to je?

Kratké povídky jsou jako mraveniště příběhů protkány odlehčeným humorem autora, spoustou nápadů a hlavně upřímnými mezilidskými vztahy jednotlivých postav.

Další informace

František M.G. Kovářík (1956) je liberecký rodák. Svou spisovatelskou dráhu nastoupil až v pozdním věku. Román – trilogii Mentogriti napsal, jak sám říká, pro radost svou a svých přátel. Kdo Františka osobně zná tak ví, že jak na samém počátku románu, tak následně i v různých dotecích v průběhu celého smyšleného příběhu knihy píše o svých příbězích i lidech ze svého okolí. Nicméně druhý díl Válka Mentogritů už je opravdu jen čistou fantazií.

Otakar Sovina se jako muzikant pohybuje docela hodně kolem mikrofonu, tak ho napadlo využít svůj hlas k načítání audioknih. Jeho rozhodnutí ještě podpořila účast v semifinále rozhlasové soutěže Hlas Dvojky, pořádané Českým rozhlasem. Knížky má rád už od dětských let, především dobrodružné, detektivní, horory, fantasy i sci-fi.

Jiří Pobuda je bard, šermíř, kamarád s obrovským srdcem a narátor s nezapomenutelným projevem. To je jedinečný Jiří Pobuda.

Vít Dvorský je interpretem našeho vydavatelství.

Podobné audioknihy