Kazatel

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

290 Kč

Autor:

Honza Vojtíšek

Délka:

12h 23m

Kategorie:

Rok vydání:

2022

O čem to je?

Kazatel je temný, mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti, Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím, co nechce nic víc než se dostat na světlo. Za jakoukoli cenu!

Další informace

Honza Vojtíšek je milovník papírových knih, hororu, asijské ženské krásy, kozaček, japonských kapel a dobrého jídla a také vydavatel elektronického hororového čtvrtletníku Howard. Přednášel na několika conech, spoluorganizoval HorrorCon. Je editorem hororových antologií. Vydal dvě vlastní povídkové sbírky Z druhé strany (2013) a Útočiště a jednu psanou v tandemu s různými autory – Sešívance (2018). Povídkami přispěl do více než deseti antologií v Česku, Polsku a na Slovensku.

Jindřich Zřídkaveselý se narodil 1. 8. 1994, ve stejný den jako David Gemmell. Možná díky tomu velmi brzy objevil fantasy literaturu a na první počtení se do ní zamiloval.  A na první poslech ho uhranul i svět mluveného slova, takže možnost vyprávět výborné příběhy jiným lidem byla jasná volba.  Nejraději poslouchá knihy v podání Martina Fingera, Davida Novotného, Jana Vondráčka, Jana Zadražila a Martina Stránského.

Podobné audioknihy