Jedna bosá, druhá neobutá

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

210 Kč

Autorka:

Daniela Vacková

Interpret:

Délka:

2h 42m

Kategorie:

Dobrodružné | Povídky

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Pod neotřelým názvem se skrývá soubor pětadvaceti povídek, jejichž náměty originální citlivá autorka čerpala převážně z trampského prostředí. Smutné i rozverné jsou krátké, přesto nadčasové úvahy a příběhy. Někdy docela obyčejné a někdy úplně zvláštní jsou osudy autorčiných zcela netradičních hrdinů, ať už jsou to členové rodiny anebo trampští muzikanti či nahodilí známí. Všechny ale spojuje jediné: láska a úcta k přírodě i k lidem a ke všem nepominutelným projevům laskavého lidství. Navštívíme legendární Ztracenku, potkáme slavné i neznámé muzikanty a půjdeme krajinou našeho mládí. Interpretace se zhostil člen skupiny K.T.O., banjista Petr Třebický.

Další informace

Daniela Vacková je herečka a režisérka. Vyjma své umělecké práce se věnuje také literární tvorbě a podnikání s vlastním divadlem. Již řadu let úspěšně pracuje jako dramaturg a lektor na rozličných letních hereckých školách a mimo to vede herecký spolek dětí a mládeže.

Petr Třebický je muzikant, zpěvák, herec a moderátor. Nazpíval a nahrál nepočítaně písniček a zatím načetl přes čtyřicet knih.

Podobné audioknihy